KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13546586

nr 1354 6586

Blandteknik

Marek Wagner, "Accident in the system". Signerad a tergo 1990. Mixed media, collage, ca 100x119 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:11:19